Працюємо для людей!

Дата: 01.11.2020 15:20

Ретельно та відповідально виконують свої обов’язки робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради.
Щоденно працівники відділу проводять очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія. Згідно графіка прибирання здійснюються на вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії. За останній період додатково очищені від бросового сміття вулиці Шкільна та Спортивна, провулок Київський.
Робітниками відділу виконана санітарна обрізка, зокрема кронування дерев у сосновому борі мікрорайону «Мобіль»; по вулицях Дагаєва, 3 та Будівельників, 3.
Здійснено збирання та дроблення гілок дерев по вулицях Гоголя, Квартальна, 5/3 та провулку Київському.
Проведено збирання та вивезення опалого листя з території, прилеглої до Пісочинського палацу культури та мистецтв, а також по вулицях Квартальна 4 та 14, провулку Квартальному, 7.
Для нерозповсюдження вірусних інфекцій щоденно проводиться дезінфекція салону соціального безкоштовного автобуса.
Шановні мешканці! Нагадуємо Вам, що у громаді працює програма пільгового вивезення ТПВ.
Цінуйте неповторну красу нашого краю та поважайте працю інших!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису