Привітання Вітаємо з Днем народження Хоми В.В., Почесного громадянина селища Пісочин

Дата: 04.11.2020 11:19

Вітаємо з Днем народження Хому Василя Васильовича, Почесного громадянина селища Пісочин!

Шановний Василю Васильовичу! Зичимо Вам міцного здоров’я та наснаги на нові професійні звершення! Медичний працівник, військовослужбовець, який проходив військову службу в Демократичній республіці Афганістан, досвідчений юрист – Ви завжди відрізняєтеся професіоналізмом і принциповістю.
Нехай успіх супроводжує Вашу родину, а любов і злагода стануть запорукою благополуччя у сімейному колі. Бажаємо Вам вірних друзів, які завжди даруватимуть свою підтримку!