УВАГА!

Дата: 09.11.2020 13:09

Харківським окружним адміністративним судом продовжується розгляд адміністративної справи №520/11630/2020 за позовом АТ «Укргазвидобування» до Пісочинської селищної ради про скасування рішення Пісочинської селищної ради Харківського району, Харківської області №8/25-2019 від 29.08.2019 «Щодо заборони нафтогазової діяльності на території Коротичанського старостинського округу Пісочинської селищної ради».

Позивач просить: Визнати протиправним та скасувати рішення Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області  ХХV сесії VII скликання  №8/25-2019 від 29.08.2019 «Щодо заборони нафтогазової діяльності на території Коротичанського старостинського округу Пісочинської селищної ради». Стягнути з Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області на користь АТ «Укргазвидобування» судовий збір у розмірі 2102 грн 00 коп.

Наступне судове засідання відбудеться 23.11.2020 о 14 год 00 хв у приміщенні Харківського окружного адміністративного суду за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 6, зал 19, 1-й поверх.