Світлої пам`яті Єфименко Лідії Іванівни

Дата: 23.11.2020 14:22

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани.
22 листопада 2020 року на 90-му році пішла з життя жінка, яка своїми діями та вчинками, своїм особистим прикладом виховала не одне покоління учнів нашої громади. В будь-який час вона була готова підтримати та прийти на допомогу.
Лідія Іванівна усе своє життя вирізнялася стійкістю характеру та силою духу, була людиною мудрою, врівноваженою, чуйною та доброю, ніколи не забувала про тих, хто поруч.
51 рік педагогічної діяльності, депутат місцевої ради семи скликань, член виконкому, голова селищної комісії у справах неповнолітніх – вона завжди відрізнялась принциповістю та небайдужістю.
Висловлюємо співчуття з приводу непоправної втрати та розділяємо скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Лідією Іванівною.
Світлий добрий спомин про неї назавжди залишиться у наших серцях!