До уваги отримувачів житлових субсидій!

Дата: 23.11.2020 14:37

Нагадуємо, що  інформацію щодо призначення субсидії на житлово-комунальні послуги на новий опалювальний період 2020-2021 (з жовтня 2020 року) можна переглянути на сайті ДП ІОЦ «МІНСОЦПОЛІТИКИ УКРАЇНИ».

Якщо в Реєстрі отримувачів субсидії не знайдено введене домоволодіння, або висвітилось «віконце», що субсидія «не діюча», для уточнення питання відмови пропонуємо звернутись до районного управління соціального захисту населення за телефоном (0572)52-71-40 або до відділу соціального захисту населення Пісочинської селищної ради за телефоном 742-73-61.

Звернутись за оформленням субсидії з початку опалювального періоду можна  до 15 грудня 2020 року (тобто не пізніше, ніж за 2 місяці з початку опалювального сезону).

Нагадуємо також про необхідність своєчасного повідомлення про всі зміни, які відбулись у сім’ї (протягом 30 днів з дня виникнення змін), зокрема:

- зміну складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) членів домогосподарства, їх соціального статусу або  зміни у складі сім’ї члена домогосподарства;

- зміну переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання;

- зміну переліку витрат на управління багатоквартирним будинком;

- зміну управителя, виконавця комунальних послуг, створення об’єднання;

- будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства набув право власності або право володіння на транспортний засіб, що підлягає державній реєстрації і з дати випуску якого минуло менше п’яти років (крім мопеда);

- будь-хто із складу домогосподарства або член сім’ї особи із складу домогосподарства протягом 12 місяців перед зверненням за призначенням житлової субсидії здійснив купівлю або іншим законним способом набув право власності на земельну ділянку, квартиру (будинок), транспортний засіб (механізм), будівельні матеріали, інші товари довгострокового вжитку або оплатив (одноразово) будь-які послуги (крім медичних, освітніх та житлово-комунальних послуг згідно із соціальною нормою житла та соціальними нормативами житлово-комунального обслуговування) на суму, яка на дату купівлі, оплати, набуття права власності в інший законний спосіб перевищує  50 тис. гривень.