Привітання з ювілеєм Себедашевої Л.Г.,  соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради.

Дата: 28.11.2020 06:04

Вітаємо з ювілеєм Cебедашеву Ларису Григорівну, соціального робітника відділення по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Ларисо Григорівно! Від щирого серця зичимо Вам міцного здоров’я, щастя та благополуччя! Нехай всі мрії здійснюються, плани та задуми успішно втілюються у життя!
Дякуємо Вам за відповідальне ставлення до професійних обов`язків і щиру турботу про добробут Ваших підопічних!
Бажаємо Вам і Вашій родині завжди відчувати прихильність долі та радість від спілкування з люблячими Вас людьми, злагоди та затишку у сімейному колі. Нехай кожен день буде щедрим на приємності!
З ювілеєм!