Працюємо для людей!

Дата: 30.11.2020 09:18

Ретельно та відповідально виконують свої обов’язки робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради.
Щоденно проводиться очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія. Згідно графіка прибирання здійснюється по вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії. За останній період додатково очищені від бросового сміття вулиці: Шкільна, Річна, Автомобільна, Рощинська.
Робітниками відділу виконана санітарна обрізка, зокрема кронування дерев у мікрорайоні «Мобіль» та у сосновому борі.
Виконано збирання та вивезення опалого листя по провулкам Квартальному, 7 та Комарова, 9; по вулицях Квартальній, №№ 6/13, 9 та 16.
Проведено очистку бортового каменю від супермаркету АТБ до вулиці Набережної, 11.
Для нерозповсюдження вірусних інфекцій щоденно проводиться дезінфекція салону соціального безкоштовного автобуса.
Для підвищення безпеки та комфорту пересування в осінньо-зимовий період робітниками відділу проведено очищення від снігу та посипання піщано-сольовою сумішшю тротуарних доріжок.
Нагадуємо Вам, що у громаді працює програма пільгового вивезення ТПВ.
Шановні мешканці, поважаємо працю інших, адже добробут громади – наша спільна справа!

#милюбимоПісочинськугромаду #працюємодлялюдей

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису