Привітання з Днем народження Олексюк Г.К., спеціаліста 1-й категорії з ведення бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради

Дата: 04.12.2020 06:22

Вітаємо з Днем народження Олексюк Галину Кирилівну, спеціаліста 1-й категорії з ведення бухгалтерського обліку та звітності Пісочинської селищної ради!

Шановна Галино Кирилівно! Прийміть побажання міцного здоров’я, щастя та щедрої долі! Ваш професіоналізм, досвідченість і відповідальність, неймовірна працелюбність, щирість та порядність – взірець для наслідування! Нехай любов та злагода пануватиме у Вашій родині, підтримка колег буде запорукою нових професійних звершень, кожен день даруватиме радість і приємні зустрічі!