Вітаємо з ювілеєм Скворцову Валентину Андріївну!

Дата: 07.12.2020 11:12

За дорученням Пісочинського селищного голови Чернобая Олега Олександровича староста Коротичанського старостинського округу Пегарь Наталія Володимирівна та секретар ветеранської організації Скорцова Валентина Андріївна привітали з 90 річчям ветерана праці, шановану мешканку громади Єрохову Зінаїду Іванівну.

Шановна Зінаїдо Іванівно, від щирого серця зичимо Вам міцного здоров`я та щасливого довголіття! Ваша активна громадянська позиція, людяність і небайдужість, неймовірна працелюбність, турбота про добробут рідного краю та уважне ставлення до односельців – взірець для наслідування! Нехай Ваше життя буде сповнене радості, рідні люди завжди оточують Вас любов`ю, у родині панують лад і достаток!

З ювілеєм!