Привітання з Днем народження Скворцової В.А., Почесного громадянина Коротича, секретаря ветеранської організації селища Коротич

Дата: 09.12.2020 08:12

Вітаємо з ювілеєм Скворцову Валентину Андріївну, Почесного громадянина Коротича, секретаря ветеранської організації селища Коротич!

Шановна Валентино Андріївно! У цей святковий день прийміть наші щирі привітання міцного здоров`я та щасливого довголіття! Нехай життя буде сповнене радісних моментів, спілкування з люблячими Вас людьми завжди дарує невимовне задоволення, всі починання будуть успішними!

Дякуємо Вам за щиру турботу про ветеранів громади та любов до рідного краю! Ваша небайдужість, щирість і відповідальність – взірець для наслідування!

З ювілеєм!