Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 16:55

Щорічно в Пісочинській громаді проводяться заходи, приcвячені вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

14 грудня в селищі Пісочин, в приміщенні Палацу культури та мистецтв, відбувся мітинг з нагоди пам’ятної дати – 34 річниці з дня закінчення будівництва саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Зі словами подяки до ліквідаторів звернувся Пісочинський селищний голова Чернобай Олег Олександрович.

Спогадами про ці трагічні події поділилися заступник голови Пісочинської організації «Союз Чорнобиль» Бондаренко Юрій Юрійович та член організації Котенко Борис Олександрович.

Подякою за багаторічну плідну працю від селищної ради відзначено голову Пісочинської організації «Союз Чорнобиль» Шелеста Івана Григоровича.

Пам’ять покійних ліквідаторів вшановано хвилиною мовчання. Присутні поклали квіти до пам’ятного знаку. У цей день у Свято-Василівському храмі проведено панахиду в пам’ять про загиблих.

Низький уклін і вічна шана Вам, шановні ліквідатори!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису