Привітання з Днем народження Чмуж Т.М., соціального робітника відділення з надання соціальної допомоги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради

Дата: 15.12.2020 06:10

Вітаємо з Днем народження  Чмуж Тетяну Миколаївну, соціального робітника відділення з надання соціальної допомоги одиноким непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Тетяно Миколаївно, від щирого серця зичимо Вам міцного здоров`я та невичерпної наснаги у всіх Ваших добрих починаннях! Дякуємо Вам за відповідальне ставлення до професійних обов`язків і щиру турботу про своїх підопічних. Нехай взаєморозуміння та благополуччя у сімейному колі наповнюють серце радістю, плідна праця сприяє розвитку нашої громади та добробуту її мешканців, всі плани та задуми успішно втілюються у життя. Щастя, натхнення, вірних людей у оточенні!