Привітання з Днем народження Маслянки Т.О., спеціаліста 1 категорії з оформлення документів по нарахуванню субсидій

Дата: 17.12.2020 07:17

Вітаємо з Днем народження Маслянку Тетяну Олександрівну, спеціаліста 1 категорії з оформлення документів по нарахуванню субсидій з та інших соціальних допомог загально-організаційного відділу Пісочинської селищної ради!

Шановна Тетяно Олександрівно! У цей святковий день прийміть наші побажання завжди насолоджуватися життям, радіти теплу та затишку у родинному колі, відчувати гордість за нові професійні успіхи! Нехай кожен день дарує всілякі приємності, а доля буде щедрою та прихильною до Вас і Ваших близьких.

Ваш професіоналізм і відповідальність, добра вдача та неповторна харизматичність, життєрадісність, яскраве почуття гумору та щирість викликають захоплення!

Хай у сімейному колі панують злагода та достаток, здоров’я завжди буде міцним, підтримка колег сприяє новим звершенням. З Днем народження!