Привітання з Днем народження Співак Н.П., спеціаліста 2 категорії відділу ЖКГ Пісочинської селищної ради

Дата: 23.12.2020 08:40

Вітаємо з Днем народження Співак Наталію Петрівну, спеціаліста ІІ категорії відділу житлово-комунального господарства Пісочинської селищної ради!

Шановна Наталіє Петрівно! Нехай Ваше життя буде сповнене щастя, любові, радості та успіху, у дружній родині панують лад і добробут, міцне здоров’я та невичерпна енергія будуть запорукою втілення всіх планів і задумів.

Неймовірна відповідальність і працелюбність, обізнаність у професійній сфері, порядність і доброзичливість, з якою Ви ставитеся до оточуючих викликають щиру повагу!

Хай доля завжди буде прихильною до Вас і Ваших близьких! Сердечно бажаємо Вам здійснення всіх заповітних мрій, нових професійних досягнень, натхнення на нові ідеї та плани.

З Днем народження, дорога Наталіє Петрівно!