Допомога дітям громади від ЮНІСЕФ

Дата: 23.12.2020 12:27

Протягом цього тижня службою у справах дітей та сім’ї Пісочинської селищної ради, за сприяння поліцейських офіцерів громади була отримана та доставлена отримувачам благодійна допомога в рамках реалізації Гранту, отриманого від ГС «Українська мережа за права дитини» за рахунок коштів Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту «Оцінка та реагування на виклики у сфері захисту прав дітей під час пандемії COVID-19» та за підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд Волонтери: Дорослі-дітям».

Напередодні новорічних свят багатодітні сім’ї та сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах отримали продуктові набори, постільну білизну, одяг, побутову хімію та інше.