Вітаємо Устінову Н.М., директора Пісочинського палацу культури та мистецтв з вагомим творчим досягненням!

Дата: 30.12.2020 22:06

Вітаємо Устінову Наталію Миколаївну, директора Пісочинського палацу культури та мистецтв, талановитого режисера, мудрого керівника, чарівну прекрасну Музу з видатним досягненням! Наталія Миколаївна стала лауреатом Гранд-премії Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради в галузі культури та мистецтва за 2019 рік у номінації "Театральне мистецтво".

Захоплюємося та цінуємо! Від щирого серця зичимо нових звершень, доброго здоров'я, благополуччя, любові та радості! Ви - наша гордість!

Фото без описуФото без описуФото без опису