Привітання з Днем народження Ярошенко Н.Є., провідного спеціаліста фінансового відділу Пісочинської селищної ради

Дата: 04.01.2021 06:58

Вітаємо з Днем народження Ярошенко Наталію Євгеніївну, провідного спеціаліста фінансового відділу Пісочинської селищної ради!

Шановна Наталіє Євгенівно! Від щирого серця зичимо Вам доброго здоров’я, щастя, любові та успіху у всіх починаннях! Ваш професіоналізм, цілеспрямованість, неймовірна працелюбність і небайдужість заслуговують на глибоку повагу! Нехай у Вашій родині завжди панують злагода та достаток, підтримка колег надихає на нові звершення, кожен день буде сповнений радісними емоціями, яскравими враженнями та всілякими приємностями!