Привітання з ювілеєм Явдошенко Л.В., соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради

Дата: 06.01.2021 08:17

Вітаємо з ювілеєм Явдошенко Любов Василівну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Любове Василівно! Бажаємо Вам завжди відчувати радість від успішного втілення планів, насолоду від сімейного затишку, гордість від злагодженої плідної роботи колективу! Ваша відповідальність і прихильність до свого благородного покликання, порядність і доброзичливість викликають глибоку повагу! Від щирого серця бажаємо Вам здійснення всіх заповітних мрій! Нехай здоров’я завжди буде міцним, настрій – бадьорим, в родині пануватимуть злагода та достаток!

З ювілеєм!