Інформує головний лікар КНП Пісочинської селищної ради "ЦПМД №2 Харківського району" Любов Канцедал

Дата: 16.01.2021 21:26

Добрий день, шановні мешканці!

Щиро сподіваюсь, що Ви почуваєтеся добре, але нагадую, що загроза від коронавірусної інфекції ще не минула!

Захворювання на COVID-19 може мати різний перебіг. Найпоширеніші симптоми: гарячка, сухий кашель, втома. Також можуть спостерігатися біль у м’язах і суглобах, біль у горлі, діарея, кон’юктивіт, головний біль, втрата нюху та смаку, висипання на шкірі.

Серйозними симптоми при захворюванні є: ускладнене дихання або задишка, біль або стискання в грудях, розлад мовлення або втрата рухливості.

За наявності серйозних симптомів слід негайно звернутися по медичну допомогу!

У середньому симптоми виникають протягом 5–6 днів після зараження, однак цей період може тривати до 14 днів.

Люди, які відчувають лише легкі симптоми та не мають інших захворювань, проходять лікування вдома.

На території Пісочинської громади пункт для забору біологічного матеріалу для проведення лабораторних досліджень на гостру респіраторну хворобу СОVID-19 знаходиться у приміщенні КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району» (селище Пісочин, провулок Транспортний, 4а. Нагадую Вам, що перед візитом до лікаря Вам слід обов`язково зателефонувати до медичного закладу!

Бережіть себе, будьте здорові!

З повагою,

Любов Канцедал