До відома суб`єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території Пісочинської селищної ради!

Дата: 18.01.2021 16:07

Шановні суб`єкти господарювання! Нагадуємо Вам, що згідно з Постановою Головного санітарного лікаря Міністерства охорони здоров`я України від 30.12.2020 року № 57 затверджено протиепідемічні  заходи  у закладах громадського харчування на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Згідно пункту 1 Постанови, відповідальність за організацію та виконання протиепідемічних заходів покладається на керівника та/або адміністратора закладу.

Докладніше за посиланням: