Інформація для батьків новонароджених

Дата: 22.01.2021 15:08

Пісочинська селищна рада інформує щодо змін в отриманні з 2021 року одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка.

З 1 вересня 2020 року «пакунок малюка» замінили монетизацією цієї послуги.

30 вересня 2020 року Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до Закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "Пакунок малюка" (№3006а), згідно з яким дітям, які народилися з 24 жовтня 2020 року і які ще народяться до 1 липня 2021 року включно, протягом 30 днів з моменту народження, мають надавати «пакунок малюка». У разі його неотримання з обставин, які не залежали від батьків, вони отримають грошову компенсацію вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка".

Передбачено, що вартість "пакунку малюка" становить не менш як 3 розміри прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років, встановленого законом на дату її видачі, та не зараховується до розміру допомоги при народженні дитини.

Таким чином, у 2021 році еквівалент «пакунка малюка» зростатиме так:

- на 1 січня 2021р. складає 5 763 грн;

- з 1 липня 2021р. — 6 039 грн;

- з 1 грудня 2021р. — 6 300 грн.

Додаткова інформація та запис на прийом за телефоном 742 -73 -61 (відділ соціального захисту населення селищної ради)