Засідання круглого столу щодо покращання якості послуг перевезення на маршруті 1158 "Харків-Коротич"

Дата: 22.01.2021 19:58

22 січня 2021 року у приміщенні адміністративної будівлі Коротичанського старостинського округу, у зв’язку з неоднократними зверненнями мешканців, відбулось засідання круглого столу щодо покращання якості послуг на маршруті громадського транспорту 1158 «Харків-Коротич».

На засіданні, яке очолював Пісочинський селищний голова Олег Чернобай, були присутні:

- староста Коротичанського старостинського округу Наталія Пегарь;

- заступник директора ТОВ «Укравтотранс Плюс» Сергій Пруненко;

- депутати Пісочинської селищної ради Людмила Образцова, Олександр Кожемяко, Борис Єгупов;

- диспетчер ТОВ «Укравтотранс Плюс» В. Акулов;

- голова ветеранської організації селища Коротич Світлана Суббота;

- представник ветеранської організації сел. Коротич Н. Орел;

- активні мешканки громади Галина Селіванова, Тетяна Ільченко та Інга Романенко.

У ході зустрічі було обговорено основні проблеми, які існують під час перевезень та ухвалено наступні рішення:

- о проведенні заміни старих автобусів на нові протягом 2022 року;

- на маршрути повинні функціонувати не менш ніж 3 нових автобуси (Атаман);

- до 1 лютого ТОВ «Укравтотранс Плюс» повинно відремонтувати або встановити теплообігрівачі у всіх автобусах маршруту 1158;

- компенсація за пільговиків на 2021 рік буде здійснюватися при умові перевезення на маршруті всіх пільгових категорій пасажирів без обмежень;

- ТОВ «Укравтотранс Плюс» розміщує в салонах автобусів інформацію щодо прізвища водія, номеру маршруту, телефону керівника та номеру гарячої лінії для фіксації порушень;

- інші.