Привітання з Днем народження Алексаняна А.Я., депутата Пісочинської селищної ради

Дата: 02.02.2021 06:56

Вітаємо з Днем народження Алексаняна Армена Яшаєвича, депутата Пісочинської селищної ради!

Шановний Армене Яшаєвичу! У цей святковий день прийміть наші привітання та щиросердні побажання міцного здоров`я та невичерпної наснаги у всіх починаннях! Ваша принциповість і щира турбота про громаду, уважне ставлення до оточуючих викликають глибоку повагу та захват! Зичимо Вам щедрої прихильної долі, втілення всіх планів, вірних друзів і надійних однодумців! Нехай у Вашій прекрасній родині пануватимуть любов, злагода, добробут, професійні успіхи надихають на нові ідеї, життя радує приємними подіями та яскравими враженнями! Щастя, благополуччя, гармонії у всіх сферах Вашого життя!