Привітання з Днем народження Клименко В.Х., Почесного громадянина селища Березівка, провідного бібліотекаря Березівської бібліотеки-філії

Дата: 04.02.2021 09:17

Від щирого серця вітаємо з Днем народження Клименко Віру Харитонівну, Почесного громадянина селища Березівка, провідного бібліотекаря Березівської бібліотеки-філії!

Шановна, дорога Віро Харитонівно! Нехай Ваше життя осяює любов рідних, міцне здоров`я допомагає втілювати всі задуми, чарівне натхнення дарує нові творчі ідеї! Ваша мудрість, професіоналізм і працелюбність, безмежна відданість рідному краю та односельчанам, щирість, порядність і неймовірна доброзичливість викликають глибоку повагу та захват! Зичимо Вам невичерпної наснаги на добрі справи, вірних людей в оточенні, радісних емоцій і приємний подій щодня. Нехай доля буде завжди прихильною до Вас і Вашої прекрасної родини!