Привітання з Днем народження Іонцевої А.Ю., Почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально – виховної роботи КЗ «Пісочинський ліцей»

Дата: 05.02.2021 06:14

Вітаємо з Днем народження Іонцеву Аллу Юріївну, Почесного громадянина Пісочина, заступника директора з навчально – виховної роботи Комунального закладу «Пісочинський ліцей»!

Шановна Алло Юріївно! У цей святковий день прийміть наші побажання здійснення заповітних мрій і втілення всіх планів! Нехай міцне здоров`я та невичерпне натхнення сприятиме новим професійним успіхам, а тепло та затишок у родині наповнюють серце радістю! Ваш професіоналізм, цілеспрямованість, прихильність до благородного покликання та щира турбота про юне покоління – взірець для наслідування! Зичимо Вам завжди відчувати підтримку колег і всеохоплюючу любов найближчих! Щастя, гармонії, достатку та благополуччя!

Зі святом!