День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-а річниця з дня виведення військ з Республіки Афганістан

Дата: 15.02.2021 09:53

Сьогодні в нашій країні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-а річниця з дня виводу військ з Республіки Афганістан.

Війна залишила невиліковну рану в серцях тих, хто втратив друзів, синів, батьків. Ми схиляємо голову перед пам’яттю тих, хто загинув. Світла пам’ять!

Шановні ветерани - учасники бойових дій в Афганістані! Із вдячністю ми звертаємось до Вас і засвідчуємо глибоку шану Вашій мужності та військової доблесті.

Бажаємо Вам міцного здоров’я та миру! Щастя, добра та благополуччя Вам і Вашим родинам!