Робоча зустріч з представниками батьківських комітетів

Дата: 17.02.2021 13:36

16 лютого Пісочинський селищний голова Чернобай О.О. разом з депутатами Пісочинської селищної ради Савельєвим О.В., Співак Д.В., Валяєвим А.П., Яцушкевичем І.П., Чернобаєм А.О., Волошко Н.М.  і начальником відділу освіти культури, молоді та спорту Бєловой Ю.С. провели робочі зустрічі з представниками батьківських комітетів Пісочинського ліцею та Пісочинського ліцею "Мобіль".  Обговорили плани розвитку громади на 2021 рік. Торкнулись питання зарахування дітей до 1-х класів і низки інших важливих аспектів, які турбують батьків. Вдячний за конструктивний діалог та бажання працювати разом!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису