Робрча зустріч з батьками дітей, що виховуються у Пісочинському ЗДО №1 та представниками батьківських комітетів Пісочинської початкової школи "Надія"

Дата: 18.02.2021 09:00

17 лютого Пісочинський селищний голова Чернобай О.О. разом з депутатами Пісочинської селищної ради Хоменко О.П., Савельєвим О.В., Волошко Н.М., заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Подшиваленком О.В. і начальником відділу освіти, культури, молоді та спорту Бєловою Ю.С. провели робочі зустрічі з батьками дітей, що виховуються у Пісочинському ЗДО 1 та представниками батьківських комітетів Пісочинської початкової школи "Надія".

Обговорили вже втілені в життя плани та окреслили найважливіші аспекти розвитку громади у майбутньому. Відповіли на запитання батьків і визначили шляхи вирішення існуючих проблем. Ваша підтримка важлива для нас!

#Пісочинська_громада

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису