Привітання з Днем народження Григорова М.М., спеціаліста ІІ категорії відділу житлово-комунального господарства Пісочинської селищної ради

Дата: 22.02.2021 07:03

Вітаємо з Днем народження Григорова Миколу Миколайовича, спеціаліста ІІ категорії відділу житлово-комунального господарства Пісочинської селищної ради!

Шановний Миколо Миколайовичу! Від щирого серця бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, благополуччя, щастя! Ваша компетентність і відповідальність, врівноваженість та цілеспрямованість, надійність і позитивна енергетика викликають захоплення. Нехай у Вашій прекрасній родині панують злагода та добробут, доля завжди дарує свою прихильність, підтримка колег сприятиме новим професійним успіхам. Зичимо втілення всіх заповітних мрій і нових звершень у всіх сферах Вашого життя!