Зустріч з керівниками громад, головними лікарями медичних закладів Харківського району під керівництвом голови Харківської обласної ради Товмасяна А.Е.

Дата: 20.02.2021 21:31

Пісочинський селищний голова Чернобай О.О. разом з депутатом Харківської обласної ради, головним лікарем КНП Пісочинської селищної ради "Центр первинної медичної допомоги №2 Харківського району" Канцедал Л.В. взяли  участь у консультативній зустрічі з керівниками громад, головними лікарями медичних закладів Харківського району під керівництвом голови Харківської обласної ради Товмасяна А.Е.  Зустріч  відбулася в рамках проєкту «Ефективна первинна медицина в громаді». Обговорено  питання ефективного управління мережею медичних закладів, спільно з експертами проаналізовано  вітчизняний і міжнародний досвід організації надання якісної та своєчасної медичної допомоги в об'єднаних громадах.

Фото без описуФото без описуФото без опису