Робоча нарада щодо капітального ремонту нежитлового приміщення з подальшим розміщенням нової амбулаторії

Дата: 22.02.2021 20:49

22 лютого у мікрорайоні «Мобіль» по вулиці Дагаєва, 3 відбулася робоча нарада щодо капітального ремонту нежитлового приміщення з подальшим розміщенням нової амбулаторії.

В нараді, яку очолив Пісочинський селищний голова Чернобай О.О., взяли участь депутат Харківської обласної ради, генеральний директор КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2 Харківського району» Канцедал Л.В., заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів влади Подшиваленко О.В., фахівці з проектування та будівництва.

Під час детального обговорення піднімалися питання щодо узгодження технічного завдання на ремонтні роботи, варіанти розміщення приміщень, їх функціональне призначення, улаштування інженерних комунікацій, тощо.

Нова амбулаторія в мікрорайоні «Мобіль» забезпечить належні умови для роботи медичних працівників і сприятиме підвищенню якості надання медичних послуг мешканцям!