На сторожі безпеки мешканців! Поліцейський офіцер громади

Дата: 25.02.2021 16:01

22 лютого в селищі Пісочин у вечірній час було скоєно зухвалий розбійний напад на громадянку "Т".

Під час нападу невідомий наздогнав гр. "Т" і наніс їй декілька ударів по голові, після чого заволодів сумкою потерпілої, в якій знаходилися особисті речі, документи та грошові кошти.

Завдяки професіоналізму поліцейських в ході проведення спільних заходів співробітників сектора кримінальної поліції Люботинського ВП та поліцейських офіцерів громади було встановлено громадянина "Т", який обосновано підозрюється у скоєнні зазначеного злочину. Встановлено та вилучено речові докази.

Слід зазначити, що впроваджена Пісочинською селищною радою програма «Безпечне середовище» вкотре продемонструвала свою значимість. Адже саме завдяки перегляду записів з камер відеоспостереження правопорушник був встановлений у короткий термін! Правопорушника затримано, наразі тривають подальші слідчі дії.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису