Привітання з ювілеєм Снесарь Л.А., соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради

Дата: 27.02.2021 07:10

Вітаємо з ювілеєм Снесарь Любов Анатоліївну, соціального робітника відділу по наданню соціальних послуг одиноким, непрацездатним громадянам похилого віку та особам з інвалідністю Пісочинської селищної ради!

Шановна Любове Анатоліївно, у цей святковий день прийміть наші побажання доброго здоров`я! Безмежно вдячні за Вашу нелегку благородну працю, адже Ваша працелюбність і відповідальність – взірець для наслідування! Нехай у сімейному колі пануватимуть любов і злагода, підтримка колег сприятиме новим професійним успіхам, а життя завжди буде сповнене радості!

З ювілеєм!