Привітання з Днем народження Юраша В.М., електрика Пісочинської селищної ради (Коротичанський старостинський округ)

Дата: 01.03.2021 07:08

Вітаємо з Днем народження Юраша Володимира Миколайовича, електрика Пісочинської селищної ради (Коротичанський старостинський округ)!

Шановний Володимире Миколайовичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров'я, тепла та затишку у сімейному колі, невичерпної наснаги на нові досягнення у всіх сферах життя! Нехай у родині панують взаєморозуміння, любов і благополуччя, здійснення всіх планів сповнює серце гордістю, спілкування з вірними друзями та однодумцями дарує радість! Зичимо щастя та нових професійних успіхів! Дякуємо за відповідальне ставлення до обов'язків і самовіддану працю на благо громади!