Працюємо для людей! Новини благоустрою громади

Дата: 28.02.2021 21:09

Ретельно та відповідально виконують свої обов’язки робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради.

Щоденно проводиться очищення від сміття територій мікрорайонів Мобіль (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та Надія. Згідно графіка прибирання здійснюється по вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, разворотне коло транспорту у с. Надточії. За останній період додатково очищені від бросового сміття вулиці: Автомобільна, Шкільна, Річна, Берегова, Ломоносова.

Робітниками відділу планомірно виконується санітарна обрізка дерев на території громади, а також дроблення ялинок і гілок дерев.

Для підвищення безпеки та комфорту пересування робітниками відділу в умовах негоди проводиться очищення від снігу та посипання піщано-сольовою сумішшю тротуарів і пішохідних доріжок.

Шановні мешканці, нагадуємо Вам, що у громаді працює програма пільгового вивезення ТПВ. Поважаємо працю інших, адже добробут громади – наша спільна справа!

#Ми_любимо_Пісочинську_громаду #Працюємо_для_людей

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису