Увага отримувачам пільг на оплату за житлово-комунальні послуги та житлових субсидій!

Дата: 01.03.2021 09:12

Відділ соціального захисту населення Пісочинської селищної ради   повідомляє, що у зв‘язку з встановленням в лютому  2021 року газопостачальними  підприємствами нової ціни на природний газ, спожитий населенням у січні 2021року,  буде проведений перерахунок нарахованих житлових субсидій та пільг на оплату житлово – комунальних послуг за січень під час нарахування пільг та субсидій на оплату житлово – комунальних послуг за лютий 2021року. Якщо за  результатами проведеного перерахунку сума надміру виплачених коштів за січень 2021року перевищує суму нарахування пільг / житлової субсидії за лютий 2021 року, то залишок надміру виплачених коштів буде утримуватись  з нарахувань за березень, а за потреби – за квітень 2021року.