Привітання з Днем народження Товмасяна Артура Едмаровича, голови Харківської обласної ради

Дата: 01.03.2021 08:20

Пісочинська селищна рада вітає з Днем народження Товмасяна Артура Едмаровича, голову Харківської обласної ради!

Вельмишановний Артуре Едмаровичу! У цей святковий день прийміть наші привітання та побажання невичерпної енергії і творчої наснаги для реалізації найсміливіших планів! Нехай міцне здоров’я та гарний настрій сприятимуть подальшій успішній праці в ім’я процвітання України! Земних Вам щедрот та прихильності долі, тепла, взаєморозуміння та затишку в родині, й нехай поруч з Вами завжди йдуть віра і надія, оптимізм і впевненість!