Робоча зустріч з мешканцями селища Пісочин по вул. Маяковського

Дата: 12.03.2021 09:29

10 березня у селищі Пісочин по вул. Маяковського відбулася зустріч мешканців з депутатом селищної ради Губським М.І. та запрошеними заступником Пісочинського селищного голови Подшиваленком О.В. і начальником Люботинського РЕМ АТ «Харківобленерго» Карачуном А.А.

У ході зустрічі обговорено актуальні питання щодо якісного електропостачання приватних домоволодінь, санітарного стану вулиць, планів селищної ради з благоустрою району селища.

З метою поліпшення умов проживання, Губським М.І. визначено необхідність виявлення та упорядкування несанкціонованих споживачів електроенергії, поширення компанії на укладання договорів з надавачем послуги з вивезення побутового сміття та налагодження комунікацій між мешканцями та профільними підрозділами Пісочинської селищної ради.

Подшиваленко О.В у свою чергу запевнив, що селищна рада всебічно готова сприяти підвищенню рівня комфорту проживання мешканців.

Фото без описуФото без описуФото без опису