Привітання з Днем народження Пащенко О.В., пожежного МПК-1 (місцевої пожежної команди) Пісочинської селищної ради

Дата: 16.03.2021 07:05

Вітаємо з Днем народження Пащенка Олександра Володимировича, пожежного МПК-1 (місцевої пожежної команди) Пісочинської селищної ради!

Шановний Олександре Володимировичу, прийміть наші щирі побажання міцного здоров`я, невичерпної наснаги та радісного, бадьорого настрою! Нехай кожен Ваш день буде сповнений щастя, в родині панують злагода та добробут, а всі плани втілюються у життя!  Безмежно вдячні за Вашу нелегку працю! Від щирого серця зичимо Вам і Вашим близьким прихильної долі, вірних людей в оточенні, здійснення всіх сподівань!