Пісочинський селищний голова Олег Чернобай відвідав Інклюзивно-ресурсний центр Пісочинської громади

Дата: 16.03.2021 09:44

12 березня Пісочинський селищний голова Олег Чернобай відвідав Інклюзивно-ресурсний центр, що розпочав роботу в приміщенні Пісочинської початкової школи «Надія».

Центр засновано селищною радою з метою забезпечення прав дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років.

Незважаючи на досить короткий термін існування (лише місяць) працівниками центру вже проведено суттєву роботу для подолання міжбар’єрного простору між дитиною з особливими потребами та сучасним суспільством. Так, станом на сьогодні індівідуальні заняття відвідують 10 дітей, надано 5 висновків комплексної оцінки ІРЦ, за консультацією до центру звернулися 27 мешканців громади. Також проведено 3 виїзні заходи у закладах дошкільної та загальносередньої освіти для надання методико-психологічної допомоги вихователям, психологам і вчителям закладів.

Працюємо далі задля розвитку наших дітей!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису