Привітання з Днем народження Пороскуна О.Є., пожежного МПК-1 Пісочинської селищної ради

Дата: 21.03.2021 06:16

Вітаємо з Днем народження Пороскуна Олексія  Євгеновича, пожежного МПК-1 (місцевої пожежної команди) Пісочинської селищної ради!

Шановний Олексію Євгеновичу, у цей святковий день зичимо Вам успіхів у всіх починаннях, міцного здоров'я та наснаги на втілення планів!

Дякуємо за Вашу нелегку благородну працю, самовідданість і щиру турботу про добробут громади! Нехай затишок у сімейному колі завжди зігріває Ваше серце, підтримка колег сприяє новим професійним досягненням, спілкування з вірними друзями дарує радість! Щастя, миру та благополуччя!