Працюємо для людей!

Дата: 21.03.2021 15:12

Ретельно та відповідально, за будь-якої негоди, у вихідні та святкові дні виконують свої обов’язки робітники відділу благоустрою Пісочинської селищної ради.

Щоденно виконується очищення від сміття територій мікрорайонів «Мобіль» (у тому числі зони відпочинку – соснового бору) та «Надія». Згідно графіка прибирання здійснюється на вулицях: Шевченка, Рижовська, Заводська, Транспортна, Некрасова, Рижовський парк, Клубна, Гоголя, розворотне коло транспорту у с. Надточії. За останній період додатково очищені від бросового сміття вулиці: Харківська, Спортивна, Покровська та провулок Київський.

Проведено підбортовку вулиць Рижовський парк; від супермаркету АТБ до Пісочинського ЗДО №3 (ясла-садок) «Теремок» та вул. Набережної, 11; Шевченка (дамба); Некрасова (від розворотнього кола транспорту до Окружної дороги).

Робітниками відділу планомірно виконується санітарна обрізка дерев на території громади та дроблення гілок дерев.

Шановні мешканці, нагадуємо Вам, що у громаді працює програма пільгового вивезення ТПВ. Поважаємо працю інших! Дбаємо про добробут Пісочинської громади разом!

#Ми_любимо_Пісочинську_громаду #Працюємо_для_людей

КОЛЕКТИВ ВІДДІЛУ БЛАГОУСТРОЮ ВІТАЄ ВСІХ ПРЕДСТАВНИКІВ КОМУНАЛЬНОЇ СФЕРИ ГРОМАДИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА І ПОБУТОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ НАСЕЛЕННЯ!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису