Харківщина долучилась до Конкурсу міжрегіональних обмінів «Змінимо країну разом»

Дата: 24.03.2021 14:59

Участь у програмі беруть представники освітньої, культурної і медійної сфер. Подати заявки на конкурс можуть: заклади освіти, заклади культури, засоби масової інформації (юридичні особи), органи місцевого самоврядування, районні державні адміністрації, громадські організації Львівської та Закарпатської областей у партнерстві із закладами Харківської, Луганської, Донецької, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької областей. Метою проведення конкурсу є обмін професійним досвідом, культурним надбанням регіону та дослідження нових куточків країни.

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ