Пісочинська громада – переможець обласного конкурсу місцевого та регіонального розвитку «Разом в майбутнє!»

Дата: 01.04.2021 09:46

У 2021 році на участь у конкурсі зареєструвалися 66 проєктів, з яких оргкомітет відібрав 31 переможця.
Проєкт  «Співпраця громад для створення комплексу профілактично-діагностичних заходів по ранньому виявленню онкозахворювань у жінок», ініціатором якого є Пісочинська селищна рада та генеральний директор КНП Пісочинської селищної ради «ЦПМД №2» Харківського району Любов Канцедал, буде реалізовано завдяки підтримці Харківської обласної ради та софінансуванню з бюджету громади.
У рамках проєкту буде придбано цифровий мамографiчний апарат, завдяки якому підвищуватиметься рівень успішного лікування раку і можливість виконання органозберігаючих операцій у жінок. Саме від раннього виявлення патології залежить подальше успішне лікування! Мамограф завдяки своїй високій роздільній здатності дозволяє виявляти ранні ознаки патології молочних залоз.
Дбаємо про розвиток і добробут Пісочинської громади, працюємо далі!