УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 01.04.2021 20:25

Шановні мешканці громади!

У зв’язку зі збільшенням кількості випадків захворювання на COVID-19 спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території Пісочинської ОТГ та країни в цілому, Пісочинська селищна рада нагадує Вам про необхідність дотримання карантинних вимог!

Ці  вимоги сприятимуть захисту Вашого здоров’я, тому закликаємо Вас берегти себе та близьких, носити  маски, користуватися антисептиком, уникати  місць масового скупчення людей та дотримуватися соціальної дистанції.

Необхідно дотримуватися карантину в громадських місцях, закладах освіти, на роботі та в побуті, без нагальної потреби не відвідувати медичні заклади та залишатися вдома. При погіршенні самопочуття не займайтеся самолікуванням, звертайтеся до свого сімейного лікаря в телефонному режимі. Цим Ви збережете своє здоров’я, та здоров’я своєї родини!

Не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку! Здоров`я – найважливіше!