Робочий візит голови Харківської обласної ради Артура Товмасяна до Пісочинської громади. Будівництво нової сучасної амбулаторії

Дата: 14.04.2021 11:39

13 квітня голова Харківської обласної ради Артур Товмасян під час робочої поїздки до Пісочинської громади разом із Пісочинським селищним головою Олегом Чернобаем і депутатом Харківської обласної ради, генеральним директором КНП Пісочинської селищної ради “ЦПМД №2 Харківського району» завітав до будівництва нової сучасної амбулаторії у мікрорайоні «Мобіль».

Пісочинський селищний голова Олег Чернобай зазначив, що наразі та амбулаторія, яка була відкрита ще у 2012 році, не може забезпечити потреби у медичних послугах усього населення мікрорайону. Медичний заклад обслуговує близько 15 тисяч осіб. Лікарі уклали близько 11 тисяч декларацій з пацієнтами.

«Наприкінці минулого року Пісочинська селищна рада за 6,5 млн грн придбала нежитлову триповерхову будівлю, площею 520 м2. Підведені всі комунікації, працює ліфт. Плануємо облаштувати сім кабінетів для сімейних лікарів, стаціонар, маніпуляційну. Оздоблювальні роботи у будівлі розпочнуться вже у червні. За прогнозом фахівців ремонт триватиме близько чотирьох місяців. Також у планах зробити дорогу до амбулаторії», - розповів Олег Чернобай.

В свою чергу Артур Товмасян запевнив, що обласна рада завжди підтримуватиме важливі для розвитку громад ініціативи.

/За матеріалами офіційного сайту Харківської обласної ради/

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА