День пожежної охорони України

Дата: 17.04.2021 07:00

Щороку 17 квітня приймають привітання з нагоди професійного свята вогнеборці України. Мужні й відважні, вони досконало знають, як здолати стихію та захистити життя.

Сьогодні ми вітаємо всіх працівників пожежної охорони нашої країни, які щодня доводять відданість своїй справі й, ризикуючи життям, завжди приходять на допомогу! Завдяки їх професіоналізму врятовані людські життя!

Висловлюємо щиру вдячність за відповідальну працю та вірність обов’язку працівникам місцевої пожежної команди Пісочинської селищної ради!

Бажаємо усім, хто присвятив своє життя благородної професії вогнеборця, незламної волі й стійкості духу. Нехай здоров’я завжди буде міцним, настрій – бадьорим, енергія – невичерпною, а любов, злагода та благополуччя завжди панують у ваших родинних оселях! Миру, гармонії, достатку та успіху у всіх починаннях!

Зі святом!