Флешмоб-акція  #МОЯСІМ`Я – МОЯ ОПОРА

Дата: 22.04.2021 16:57

15 травня  Україна  відзначатиме  Міжнародний день сім'ї – день наших з Вами родин. Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, яким талановитим, працелюбним, духовно багатим є український народ. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини.

Саме з метою популяризації родинних стосунків, сімейних форм виховання у продовж травня 2021 Харківський ОЦСС запускає флешмоб-акцію  #МОЯСІМ`Я – МОЯ ОПОРА  #мійродовід  #деревомогороду  #гербмоєїродини .

Умови акції:

- Скопіюйте #МОЯСІМ`Я – МОЯ ОПОРА   #мійродовід  #деревомогороду #гербмоєїродини

- Додайте фото своєї родини та коротеньку розповідь про неї.

Інформацію потрібно надіслати до 07.05.2021 року на  електронну адресу Харківського ОЦСС: xcssm@ukr.net

Сподіваємося, що Ваші історії будуть слугувати прикладом для інших!