Не словом, а ділом! Підвищуємо комфортність умов проживання

Дата: 23.04.2021 13:10

Виконуючи звернення місцевих мешканців, за сприяння депутата Пісочинської селищної ради Юлії Бєлової у багатоквартирному будинку по провулку Квартальному, 17 у мікрорайоні «Мобіль» облаштовані віконні відкоси та проведено заміну старих не придатних до експлуатації поштових скриньок на нові.

Раніше на зустрічі Пісочинського селищного голови Олега Чернобая, депутатського корпусу, представників К.П. Пісочинське ВУЖКГ з місцевими мешканцями було обговорено необхідність проведення вищезазначених робіт. Сподіваємося, що новенькі поштові скрині та відкоси сприятимуть підвищенню комфортності проживання мешканців будинку!

Будемо й надалі працюватиме над вирішенням побутових проблем, які турбують мешканців!