Мітинг-реквієм «Пам`яті дзвін» до 35 роковин аварії на Чорнобильській АЕС. Пісочин

Дата: 23.04.2021 15:46

Сьогодні, 23 квітня, у селищі Пісочин відбувся мітинг-реквієм «Пам`яті дзвін» до 35 роковин Чорнобильської катастрофи.

Почесні гості – голова Харківської районної державної адміністрації Юрій Раїна, заступник голови Харківської районної ради Олег Хорошко, голова Харківської міської організації ветеранів України Борис Котенко, Пісочинський селищний голова Олег Чернобай і голова Пісочинської організації «Союз Чорнобиль» Юрій Бондаренко звернулися до присутних зі словам скорботи і шани.

Головою Харківської районної державної адміністрації Юрієм Раїною й заступником голови Харківської районної ради Олегом Хорошком вручено Почесні грамоти з нагоди 35 роковин Чорнобильської катастрофи мешканцям нашої громади, членам Пісочинської громадської організації «Союз Чорнобиль» - Юрію Бондаренку й Наталії Загорній.

Настоятелем Свято-Василівського храму протоієреєм Леонідом Мушинським проведено поминальну панахиду. Пам`ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання, покладено квіти до пам`ятного знаку ліквідаторам аварії.

До річниці Чорнобильської трагедії працівниками Палацу культури та мистецтв створена нова тематична експозиція, яка буде розміщена в краєзнавчому музеї селища Пісочин.

На сьогодні в Пісочинській громаді проживає 247 мешканців, які є представниками всіх категорій постраждалих від аварії на Чорнобильській АЕС. До Дня Чорнобильської трагедії та Дня ліквідатора Пісочинська селищна рада щороку надає чорнобильцям матеріальну допомогу.

Ми знов і знову повертаємося пам'яттю до подій тих жахливих днів, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані можливістю жити. Віддаємо данину шани і вдячності тим, хто пожертвував своїм здоров’ям та життям заради майбутнього людства!  Світла пам'ять всім ліквідаторам і усім жертвам Чорнобильської катастрофи.

Ми пам'ятаємо...